Parafia Konkatedralna pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

23 STYCZNIA AD 2021

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się w kościele ostatnie spotkanie kolędowe dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kapłana w domu.
 2. Ruchy Kościelne organizują w naszym kościele dwudniowe „Jerycho” w dniach 24 i 25 stycznia. Adoracja rozpocznie się od godz. 10.00 do godz. 17.45.
 3. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 7.30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się w kościele spotkanie dla Rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 5. Kandydatów do Bierzmowania z klas VII i VIII zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę 30 stycznia na Mszy o godz. 16.00.
 6. Z tydzień o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się pierwsze spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 7. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza w sobotę 29 stycznia o godz. 19.15 na Nieszpory za miasto, które będą celebrowane w parafii św. Józefa w Zielonej Górze.
 8. Katechizacja przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży rozpocznie się
  w niedzielę 30 stycznia o godz. 18.00 w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze przy ul. Aliny 17.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Głos Ojca Pio”. W „Niedzieli” artykuł o nasileniu cenzurowania religii w mediach. Redaktorzy „Gościa Niedzielnego” analizują problem odejścia młodych od Kościoła.


Ks. Adrian Put

Proboszcz