Parafia Konkatedralna pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

16 LUTEGO AD 2020

 1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
 3. W środę 19 lutego od godz. 9.00 do 14.00 Parafialny Zespół Caritas będzie wydawać produkty żywnościowe objęte programem unijnym.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej.
 5. W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo w intencji nowych
  i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
 6. W czwartek o godz. 18.00 Msza Św. z udziałem wspólnoty „Przebudzenie” Odnowy
  w Duchu Świętym, a po niej spotkanie modlitewne.
 7. W piątek po Mszy Św. o godz. 8:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. W sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 9. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 10. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 7.30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie Rodziców dzieci I komunijnych oraz spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowującej się do bierzmowania.
 12. Zapraszamy wszystkie dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii Św. w każdą niedzielę na godz. 12.00 na przygotowanie liturgii i wspólny śpiew.
 13. W niedzielę 23 lutego o godz. 18.00 Msza Św. wspólnoty o. Pio, a po niej uczczenie relikwii świętego i spotkanie modlitewne.
 14. W dniach 02-1.03 odbędzie się w naszej Parafii „Kurs Filip”. Więcej informacji na plakacie w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 15. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież we wtorek 18 lutego o godz. 12.30 na 11 debatę walentynkową w Auli C uniwersytetu zielonogórskiego w budynku A16 przy ul. Wojska Polskiego 69.  Temat: Domyśl się. O komunikacji w związku.
 16. Trwają zapisy na IV Zielonogórskie Warsztaty liturgiczno-muzyczne, które odbędą się w dniach 13-15 marca. Prowadzącymi będą Hubert Kowalski i Leopold Twardowski. Koszt uczestnictwa to 90 zł. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego oraz Prezydenta Miasta Zielona Góra. Zapraszamy osoby w każdym wieku. Więcej informacji na stronie wlm.zgora.pl.
 17. W dniach 19 – 27 lipca br. organizowania jest Pielgrzymka do Medjugorje
  z Rycerstwem Niepokalanej i dla wszystkich chętnych. Pielgrzymka ma charakter nowenny dziękczynnej. Więcej informacji w zakrystii i na plakacie.
 18. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Głos Ojca Pio”, „Rycerz Niepokalanej”, „Mały Gość Niedzielny”, „Dominik” oraz „NASZA PARAFIA”.

Ks. Włodzimierz Lange
Proboszcz